Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
прайс лист 2015
скачать прайс лист
Гибкая система скидок
(067)468-15-30


Каталог вентиляторов Weiguang
Информация
Предлагаемое оборудование
 Компрессоры
 Bitzer
 Bock
 Bristol
 Frascold
 Sanyo
 Copeland
ККБ( Агрегаты)
 Aspera
 Bitzer
 Bristol
 Frascold
 Sanyo
 Tecumseh Silnensys SIL
 Сплит-системы 
и моноблоки Polair
 Maneurop
 Copeland
 Теплообменное оборудование
 Воздухоохладители
 Goedhart
 Rivacold
 Thermokey
 Конденсаторы
 Heatcraft SPR
 Roen Est
 Thermokey
 Теплообменники
 кожухотрубные теплообменники Thermokey
 пластинчатые теплообменники WTK
 Вентиляторы
 Двигатели обдува
 Запчасти к двигателям обдува
 Осевые вентиляторы
 Холодильные компоненты
 Комплектующие и запчасти
 ТЭН подогрева картера
компрессоров Bitzer Frascold Copeland
 Реле контроля смазки Delta P
 Защита электродвигателя
 ТРВ и дюзы
 Соленоидные вентили
 Шаровые вентиля
 Индикаторы влажности
 Виброгасители
 Обратные клапаны
 Фильтры осушители
 Фильтр на всасывании
 Корпуса фильтров и вставки
 Маслоотделители
 Отделители жидкости
 Ресиверы фреоновые
 Вентили ROTALOCK
 Соеденители и переходники
 Холодильные камеры
 Двери для холодильных камер
 Сборные камеры Polair
 Сэндвичь-панели
 Ледогенераторы
 HIGEL
more
Sanyo - C-SBN261H5A
Sanyo - C-SBN261H5A
607.00 €
Свежие новости
RSS 2.0
Промышленный холод 2018

Компрессоры Bristol

Автоматика Castel со склада в г.Киеве.

Осевые вентиляторы (расширенный ассортимент)

Осевые вентиляторы Weiguang

Полезная информация
Холодильные камеры для фруктов (яблок)

Холодильные камеры для фруктов (яблок)

Холодильные камеры Хранение яблокХолодильні камери для фруктів (яблук)

Наша компанія займається проектуванням та монтажем об`єктів холодильних камер для зберігання фруктів по всій Україні.

зберігання яблук
Під зберіганням яблук розуміють повне нівелювання або зменшення впливу факторів, що сприяють втраті якісних властивостей продуктів до моменту їх вживання. Завдяки забезпеченню зберігання продуктів харчування, стає можливим доставка продуктів з прийнятними характеристиками від виробника до споживача.

Основними принципами збереження властивостей яблук є створення умов, які сприяють розкладанню і перешкоджають активної життєдіяльності мікроорганізмів. Цього домагаються зниженням температури, що призводить до різкого зниження міститься води, спотворення форми продуктів і зниження їх візуальних та інших споживчих характеристик. Для того що б знизити пошкодження, завдані різким випаровуванням води з продуктів, процес заморозки повинен бути поступовим, але початися негайно після закінчення виробництва готового продукту. Для кожного продукту є свої технології охолодження, з різними ступенями інтенсивності даного процесу. Холодильна камера для зберігання яблук, для подальшої заморозки і тривалого заощадження в ній, процес повинен початися, по можливості, відразу після збору. Від моменту початку охолодження до повного охолодження яблук повинно пройти до 5 годин. Якщо фрукти або овочі були зібрані до моменту повного дозрівання, і повинні будуть дозрівати при зберіганні або доставці до місця реалізації, процес в холодильній камері для зберігання яблук зазвичай розтягують до 20 годин.

Камера для зберігання яблук
Товарний вигляд плодів яблук пов'язаний зі схильністю того чи іншого сорту до проходження дозрівання в умовах зберігання, після збору врожаю. Здатність переносити тривале зберігання значно вище у пізніх сортів яблук, які мають більш швидкоплинний період дозрівання. Ранні яблука, як правило, значно складніше зберігати і серед них вище відсоток псування.

Допомогти фермерам в організації заощадження в холодильних камерах для зберігання яблук зможе спеціальна державна програма, з регулювання сортового асортименту яблучних насаджень. Наприклад, в Європі вироблені чіткі умови вирощування і зберігання яблук, засновані на найбільш вироблених сортах. Європейські садівники зуміли довести концентрацію ринку до граничної - 70-80% виробленої продукції припадає на домінуючий сорт. Такий стан справ уніфікує технологію і методологію забезпечення населення продукцією на національному рівні, від грядки і до столу. При такому підході мінімізуються втрати в збиток різноманітності. В умовах нашої країни відсутня можливість впровадження єдиної програми на національному рівні. Рішенням цього питання, може стати адаптація загальнонаціональної програми до кліматичних і інфраструктурним особливостям окремих регіонів.

Ускладнення в збиранні врожаю яблук викликані ще й слабкою автоматизацією процесу, витрачається багато ручної людської праці. Це викликає відхилення від часу найбільш підходящою відправки продукції в ходильні камери для зберігання яблук. Зібрані вчасно плоди можуть бути без наслідків закладені на тривале збереження. Плоди ж, зібрані з відхиленням від терміну оптимальної прибирання, в основному, відправляються на продаж або менш тривалий заощадження.

Зберігання яблук
Переносимість процесу тривалого зберігання залежить від безлічі властивостей, притаманних тому чи іншому сорту. Різноманітність реакцій на зниження температури колосальне - деякі сорти витримують навіть заморозку до 3 градусів нижче нуля, а інші починають сильно втрачати все споживчі властивості вже при температурі +10. Першими сигналами до псування є зміни кольору плоду, м'якість і кашоподібна стан всього плоду. З основних характеристик, які можуть позначитися при тривалому зберіганні варто відзначити структуру м'якоті плоду. Щільні стінки клітин, багаті різними мінералами і склад цитоплазми не сприяють розмерзання клітини і її передчасної загибелі. При наявності всіх цих чинників яблуко здатне зберігається на складі при низьких температурах протягом тривалого терміну.

Велику увагу слід відвести і підготовці плодів до постачання та реалізації. Всім без винятку сортам яблук необхідний плавний перехід від низьких температур умов в холодильних камерах для зберігання яблук, до звичайних атмосферних температур. Після тривалого зберігання, слід дотримуватися плавного підвищення температури, від 1-2 до 3-4 градусів градусів в тиждень. При такому підвищенні мембрани клітин не потрапляють під підвищені навантаження зміни агрегатних станів всіх рідин клітини і залишаються неушкодженими. Саме ж яблуко не втратить товарний вигляд, смак і запах не стануть гірше. Практично всі відомі плоди яблук добре переносять температуру від 1 до -1 градусів на заощадженні. Однак, недоспевшіе яблука необхідно зберігати при більш високих температурах, інакше дозрівання при збереженні просто не відбудеться. Наприклад, Джонатан, має оптимальну температуру зберігання близько 1 градуса, сорт Антонівка відрізняється більш м'яким плодом і найкраще зберігається при температурі близькій до 5 градусів.

Холодильные камеры Хранение яблок с РГСяблука зберігання
Холодильна камера для зберігання яблук, крім температурних умов, повинна відповідати так само і по газовому складу, і за змістом вологи в повітрі. Більшість сортів яблук відчувають себе краще при вологості 95%, що легко можна пояснити використовуючи закон обміну. Висока відносна вологість сприяє збереженню вологи всередині плоду і здатна перешкодити в'янення, втрати запаху та інших смакових якостей. Позитивний вплив газового складу в камері на процес зберігання залежить від сорту яблук. Краще дотримуватися вмісту вуглекислого газу в кімнаті в межах 5%. Деяким сортам яблук властиво краще збереження характеристик при перенасичення кімнати вуглекислим газом, ніж киснем. Це можна пояснити браком кисню для активної життєдіяльності деяких форм шкідливих мікроорганізмів. Крім того, не варто забувати, що плід складається з живим клітин, яким для активного обміну речовин необхідна достатня кількість кисню. Періодично приміщення повинно провітрюватися, через ризик перенасичення повітряної суміші етиленом. Це один з основних продуктів життєдіяльності клітин плодів.

Перед відправкою в холодильну камеру для яблук, яблука охолоджують протягом одних-двох діб. Холодильна камера для яблук використовується для охолодження яблук відразу після їх збору, зволікання загрожує зниженням термінів зберігання. Фахівці вивели закономірність - зволікання на 1 день призведе до зниження терміну заощадження приблизно на 10 діб. Для пізніх сортів яблук характерна обробка теплою водою перед охолодженням протягом кілька днів (до чотирьох) для виведення етанолу з плоду. У камері яблука повинні бути строго відсортовані за сортами - в одному ящику не бажано зберігати плоди з великим інтервалом збору врожаю. Ящики повинні знаходиться на невеликій відстані один від друга для вільного переміщення повітря, бажано уникати їх розташування впритул. У практичних цілях розвантаження і огляду товарів роблять проходи, ширина і частота яких більше залежить від наявності вільного простору і розташування партій готової продукції.

Для уповільнення процесів дозрівання використовують поліетиленову плівку, яка зберігає вологу і сприяє зниженню рівня кисню в пакеті. В такому середовищі може накопичуватися етилен і негативно позначатися на стані деяких сортів. Наприклад, непереносимість високий вміст вуглекислого газу сорти Семеренко і багатьма іншими, може істотно знизити ефективність заощадження в камерах для зберігання яблук, при використанні поліетиленових пакетів. Підходячи до вибору пакетів, варто враховувати товщину поліетилену, кількість дірок на 1 см. кв. і розмір самого пакету, який частіше залежить від умов відвантаження товару, ніж від його зберігаючих властивостей.

Холодильные камеры Хранение яблок с РГСПри наявності газогенераторної системи, яблука можна з легкістю зберігати до середини літа, за умови правильності вибору умов зберігання. Зазвичай процес завантаження камери відрізняється від завантаження холодильника, тому що розташування ящиків в камері не містить проходів і вентиляційних каналів. Всі ящики розміщуються впритул один до одного, виставляються відповідні продукції, що зберігається кліматичні умови і камера герметично закривається. Огляд продукції виробляється через спеціальні світлові люки, без розгерметизації.

При тривалому зберіганні пізніх сортів яблук використовують технологію покриття поверхні фруктів різними сумішами. Найбільш поширеними з них є:

· Йод полімерна суміш
· Суміш вазелінового масла і води
· Воскова суміш з додаванням засобів хімічного захисту рослин
· Антисептичні суміші
Всі вищезгадані суміші є небезпечними і плоди в обов'язковому порядку повинні пройти очищення перед вживанням в їжу або після зняття зі зберігання. Але їх застосування залишається економічно доцільним, тому що є істотним аргументів проти грибкових захворювань в ходильних камерах для зберігання яблук. Гриби можуть потрапити на яблука з заражених дерев, ящиків або коштів збору врожаю. Очистити їх практично неможливо, простіше за все зупинити або сповільнити розвиток грибкових мікроорганізмів при зберіганні.

холодильна камера
Холодильна камера для зберігання яблук збереже Ваші продукти в цілості й схоронності довгі місяці.

Холодильное оборудование

фреоновые комплектующие
Осевые вентиляторы Hangzhou Weiguang Electronic
 

компрессоры фреоновые
агрегаты фреоновые
сплит системы и моноблоки
воздухоохладители
воздушные конденсаторы
пластинчатые теплообменники WTK

Холодильные камеры POLAIR

ледогенераторы
Участник каталога